تاریخچه مرکز

مرکز خدمات بهداشتی –درمانی( درمانگاه شبانه روزی پارسا ) در محل خیابان امام، روبروی بانک کشاورزی واقع شده است. درمانگاه پارسا فعالیت خود را از سال۱۳۸۶/۱۰/۲۸ مصادف با روز تاسوعای حسینی با بیش از  ۲۰۰ نفر مراجعه کننده افتتاح گردیده و در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی جمعا  ۴۰۰ نفر بازدید کننده و ویزیت رایگان فعالیت خود را آغاز نمود و سپس با اضافه کردن بخش ها و متخصصین مختلف از جمله اتاق احیا CPR ،آزمایشگاه و پاتولوژی با جدیدترین و مدرن ترین دستگاههای روز دنیا،متخصص پوست و مو و زیبایی، متخصصین قلب و عروق ،متخصص تغذیه،متخصص و جراح چشم ومتخصص کودکان و نوزادان، متخصص اورتوپدی و ستون فقرات، متخصص بیماری های داخلی در حال خدمت رستانی به همشهریان عزیز میباشد.

ساختمان سه طبقه این درمانگاه در حال حاضر شامل داروخانه(طبقه همکف) اورژانس ، مراقبت و بستری زنان و مردان (طبقه اول) ، آزمایشگاه و بخش زیبایی (پوست،مو،زیبایی،لیزر) پاتولوژی درطبقه دوم و بخش اداری مدیریت (طبقه سوم) میباشد.

چشم انداز مرکز

هدف و برنامه اصلی و بلند مدت این مرکز درمانی : ما میخواهیم یکی از کامل ترین و مجهزترین مرکز بهداشتی –درمانی در سطح استان و حتی در سطح کشور باشیم.

رسالت

مرکز بهداشتی –روانی پارسا با در نظر گرفتن مشتری مداری، عدالت محوری ، کیفیت، احترام به شان و کرامت انسانی بیماران و کارکنان و با استفاده از مدیریت دانش محور مصمم به اجرای رسالت خود به قرار ذیل است:

۱فراهم نمودن مراقبت های فراگیر پزشکی در سطح تشخیص درمان پیشگیری و بازتوانی و با بالاترین کیفیت و ایمنی مطابق با اخرین یافته های علمی و استانداردهای بین المللی

۲ تلاش در جهت توانمند سازی و افزایش مهارت علمی کارکنان در رده های مختلف سازمانی

اولین و تنها درمانگاه دارنده گواهینامه نظام مدیریت کیفیت در ارائه خدمات پزشکی ISO 9001 و دارنده گواهینامه نظام مدیریت مشتری مداری در ارائه خدمات پزشکی و مطابق استاندارد ISO 10004

– دارای گواهینامه مدیریت بهبود کیفیت از آکادمی QAL انگستان
– دارای گواهینامه توسعه سازمانی ANCP ایتالیا
– دارای گواهینامه مدیریت استراتژیک از آکادمی QAL انگستان
– دارای گواهینامه مدیریت بازاریابی و فروش از OXFORD انگستان
– دارای گواهینامه مدیریت کار آفرینی ICS کانادا
– دارای گواهینامه مدیریت بهبود کیفیت از ICS کانادا
– دارای گواهینامه مدیریت مالی از WTG اتحادیه اروپا